Me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtër, Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
Me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtër, Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithë vëmendjen

Mediale Vip

Me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtër, Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithë vëmendjen

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 00:27
Anxhelina Hadërgjonaj

Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj është kthyer në Shqipëri tek familja e saj.

Me tu rikthyer këngëtarja ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj tejet provokuese.

Në Instagram, këngëtarja dhe modelja ka publikuar fotografi me fustan ngjyrë të gjelbër, ndërsa vëmendjen e ka marrë poza e saj dhe fustani i shkurtër.

Sa i përket muzikës, ka vite që Anxhelina Hadërgjonaj nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, duke u fokusuar kështu në studimet për të cilat dhe është shpërngulur në Amerikë.

Ndërsa për jetën private ajo tani po e mban mjaft sekrete, ndërsa muaj më parë u tha se është bashkuar sërish me Fatmir Hysenbelliun, por ky i fundit e mohoi një gjë të tillë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat