Instagramin e Venera Lumanit, e paska marrë një turk!! - Bota Sot
Instagramin e Venera Lumanit, e paska marrë një turk!!

Mediale Vip

Instagramin e Venera Lumanit, e paska marrë një turk!!

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 11:52
Venera Lumani

Kujt ia merrte mendja që hakeri paska qenë kaq larg!

Këngëtarja Venera Lumani e kishte njoftuar se faqja e vet në Instagram nuk është më në kontrollin e saj, dhe aty vërtet, nisën të shfaqeshin disa postime te cuditëshme, në fillim kafshë që më pas u fshinë, e në fund, foton e profilit e pushtoi një djalë! Profili është vjedhur bashkë me 75 mijë ndjekës, një pjesë e të cilëvë ndoshta ende mendojnë se po shohin postimet e këngëtares.

Në fakt, atë duhet e ka “pushtuar “një turk me emrin Xhengiz. Venera ende nuk paska mundur ta rimarrë faqen e  saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat