Vesa dhe Big Basta 4 vjet martesë, urimi i saj për burrin plot romancë - Bota Sot
Vesa dhe Big Basta 4 vjet martesë, urimi i saj për burrin plot romancë

Mediale Vip

Vesa dhe Big Basta 4 vjet martesë, urimi i saj për burrin plot romancë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 12:03
Vesa Luma dhe Big Basta

Vesa Luma dhe Big Basta sot festojnë 4 vjetorin e martesës.

Kjo dashuri midis dy emrave të njohur të estradës është kurorëzuar me një djalë.

Për këtë, Vesa sot ka zgjedhur fjalët më të bukura për burrin.

Image

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat. Sepse çdo gjë është e mundur kur do me gjithë zemër . Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kesaj dashurie #Liani. Të dua shumë my forever 24” shkruan Vesa në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...