Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!! - Bota Sot
Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!!

Mediale Vip

Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!!

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 18:12
Klea Huta dhe Elgit Doda

Janë një prej çifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar, dhe natyrshëm, kërshëria që rrethon lidhjen e e tyre është e madhe.

Fillimisht, Klea Huta dhe Elgit Doda e mbajtën të fshehtë këtë romancë, por prej kohësh tashmë nuk druhen ta shfaqin hapur dashurinë e vet. Por si lindi e gjithë kjo? Si arriti Elgiti ta bënte për vete brunen bukuroshe?

Këtë Klea e tregoi me një postim në rrjetet sociale. Moderatorja postoi një foto ku shihet Elgiti duke I rënë organos, e në krah shkruante: “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, cka nënkupton qartë se muzika paska qenë “katalizatori“ I tërheqjes mes tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...