Enca ekspozoi gjoksin në imazhet e fundit, shikojeni çfarë i komentojnë Shaolinat - Bota Sot
Enca ekspozoi gjoksin në imazhet e fundit, shikojeni çfarë i komentojnë Shaolinat

Mediale Vip

Enca ekspozoi gjoksin në imazhet e fundit, shikojeni çfarë i komentojnë Shaolinat

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 21:44
Enca

Blunt dhe Real nuk i kanë kursyer shakatë në postimin e fundit të Encës.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, në të cilat erdhi tejet atraktive.

Këngëtarja mori poza joshëse në bikini nga pishina, ndërsa pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

“Bisha po mushet energji për një supervit”, shkroi ajo.

Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy ai i Blunt dhe Real, të cilë i shkruajnë “Zhytem le sesui le kuku veshu zemra jeme se po ftofesh, qa bon tani Shaolini pa tyy”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...