Nga Kruja ekspozon të pasmet, bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen me pozat provokuese - Bota Sot
Nga Kruja ekspozon të pasmet, bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen me pozat provokuese

Mediale Vip

Nga Kruja ekspozon të pasmet, bukuroshja shqiptare tërheq vëmendjen me pozat provokuese

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:56
Rashel Kolaneci

Ish-vlerina e ‘Xing me Ermalin’, Rashel Kolaneci, është kthyer në një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale, për shkak të formave të saj trupore.

Image

Me postimet e saj provokuese dhe seksi, ajo ka arritur që të mbledhë në profilin e ‘Instagram’ mbi 500 mijë ndjekës.

Edhe së fundmi, Rasheli ka ditur se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj. Ajo ka publikuar disa fotografi mjaft të bukura.

Image

Kolaneci ka pozuar në Krujë, me një veshje interesante, duke vënë në pah format trupore bombastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...