Babai e kritikon me këto fjalë për foton nudo, Bebe Rexha nuk e heq nga Instagrami - Bota Sot
Babai e kritikon me këto fjalë për foton nudo, Bebe Rexha nuk e heq nga Instagrami

Mediale Vip

Babai e kritikon me këto fjalë për foton nudo, Bebe Rexha nuk e heq nga Instagrami

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 09:49
Bebe Rexha me babin e saj

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.

Ditën që ajo mbushi 30 vjeç, publikoi një foto ku shfaqet gati tërësisht nudo.

Krahas fotos që ajo publikoi shkroi: “Ja se si duken të 30-tat.”

Babai i këngëtares nuk e ka pritur aspak mirë publikimin e kësaj fotoje. Ai i ka kërkuar Bebes ta fshijë menjëherë atë.

Mësohet se i ati i ka thënë asaj: “O zot ti duhet ta fshish menjëherë këtë foto.”

Por këngëtarja as që e ka marrë në konsideratë fare kërkesën e babait të saj. Kujtojmë këtu se për disa kohë ata nuk folën me njeri -tjerin pasi babai i saj nuk ishte dakord për klipin e një kënge. Sipas tij kishte shumë skena +18.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...