Motra e Labinot Tahirit i motivon vajzat dhe gratë     - Bota Sot
Motra e Labinot Tahirit i motivon vajzat dhe gratë    

Mediale Vip

Motra e Labinot Tahirit i motivon vajzat dhe gratë    

Nga: K. G. Më: 13 shtator 2019 Në ora: 19:02
Motra e Labinot Tahirit i motivon vajzat dhe gratë    

Politika po ndiqet me vëmendje edhe nga disa këngëtarë e këngëtare! Anduena Tahiri, këngëtare e mirënjohur, i del në krah vëllai të saj, Labinotit, që ditë më parë ka ndërruar parti e aderoi në AAK! 

Image

Anduena e Labi

Anduena duket se nuk është e përfshirë në politikë por siç shihet indirekt i motivon vajzat dhe gratë që janë pjesë e koalicionit AAK-PSD. 

Anduena ka bërë edhe disa foto po ashtu edhe me të vëllain dhe duket se ka ndarë mendjen që kësaj radhe të votojë partinë ku e ka Labin! Interesant apo jo, një pjesë e estradës me politikë.

Image

Në foto shihet një tubim i garave dhe vajzave në Ferizaj, Anduena e frymëzuar si asnjëherë me parë!

Image

Ose, siç thonë në popull: Kur nuk je për vete nuk je për askënd! Anduena është e përkushtuar në muzikë dhe është drejtoreshë e "Amol-it", paksa po ndanë kohë edhe për politikë. Fundja, yjet e estradës, po i japin shije politikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...