Pas pushimeve në Turqi, Rita udhëtoi në këtë shtet - Bota Sot
Pas pushimeve në Turqi, Rita udhëtoi në këtë shtet

Mediale Vip

Pas pushimeve në Turqi, Rita udhëtoi në këtë shtet

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 21:40
Rita Ora

Rita Ora ka përfunduar pushimet në Bodrum.

Rita Ora pas shumë angazhimeve në muzikë, pushoi për disa ditë në Bodrum.

Por, ajo përfundoi pushimet dhe i është rikthyer sërish punës, destinacioni i radhës për të është Franca.

Image

Ishte motra e Ritës, Elena, ajo e cila postoi disa video në Instagram, në të cilat shfaqi Ritën në avionin privat.

Për ndryshe, Rita Ora ka paralajmëruar projekte të reja, për të cilat thotë se ka punuar me shumë përkushtim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...