Ronela nga Nju Jorku tregon të pasmet në veshjen e ngushtë - Bota Sot
Ronela nga Nju Jorku tregon të pasmet në veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Ronela nga Nju Jorku tregon të pasmet në veshjen e ngushtë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 22:18
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka udhëtuar së fundi drejt Nju Jorkut, nga ku edhe solli imazhet në rrjete sociale.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga Manhattan, ku u shfaq me veshje të ngushtë.

Pantallonat që kishte veshur ajo, ia theksonin të pasmet bombastike Ronelës dhe bënte që e gjithë vëmendja të ishte në atë pjesë të trupit.

Image

“Unë definitivisht e dua këtë qytet”, ka shkruar Ronela.

Kujtojmë se “Lage” titullohet projekti i fundit nga Ronela Hajati, ndërsa ka paralajmëruar këngë të re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...