65-vjeçarja konkurron vajzat e reja - Bota Sot
65-vjeçarja konkurron vajzat e reja

Mediale Vip

65-vjeçarja konkurron vajzat e reja

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:29
Christie Brinkley

Ajo është konkurrente në “Dancing ith the tars” në Britaninë e Madhe për këtë vit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The soundtrack to my busy days...🤪🙃😜 @dancingabc

A post shared by Christie Brinkley (@christiebrinkley) on

Ish-modelja Christie Brinkley, 65 vjeçe, bëri të gjithë të kthenin kokën nga ajo teksa u fotografua në rrugë  e veshur me një palë pantallona atë shkurtra të ngjitura pas trupit.

Me fizikun prefekt dhe buzëqeshjen e përhershme në fytyrë, ajo pa dyshim “i ngel në klasë” dhe vajzat e reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...