“Tri arsye për të jetuar”, Alban Skënderaj publikon portretin e ëmbël - Bota Sot
“Tri arsye për të jetuar”, Alban Skënderaj publikon portretin e ëmbël

Mediale Vip

“Tri arsye për të jetuar”, Alban Skënderaj publikon portretin e ëmbël

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 12:55
Alban Skënderaj

Alban Skënderaj publikoi foton më të bukur të personave më të shtrenjtë për të.

Alban Skënderaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqi Miriamin me Amelin e vogël.

Vajza po e pëqafonte Miriamin, e cila kishte veshur një fustan të bardhë, ku i dukej barku i rrumbullakosur.

Image

“3 arsye per te jetuar”, është mbishkrimi që kantautori ia ka lënë fotografisë.

Për ndryshe, Alban Skënderaj do të mbajë koncert recital më 27 dhe 28 shtator në Tiranë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...