Pamje nga vendi luksoz ku po pushon Tayna - Bota Sot
Pamje nga vendi luksoz ku po pushon Tayna

Mediale Vip

Pamje nga vendi luksoz ku po pushon Tayna

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 15:27
Tayna

Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë.

Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.

Pas shumë angazhimeve ajo nisi pushimet e merituara dhe udhëtoi për në Amerikë, nga ku nuk harron të sjell imazhe të reja.

Image

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga apartamenti ku po qëndron, i cili kishte pamje mahnitëse të vendit.

Kujtojmë se “Bye Bye” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, në duet me Dafina Zeqirin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...