Për përvjetorin e kurorëzimit, Hailey uron Justinin me foto intime - Bota Sot
Për përvjetorin e kurorëzimit, Hailey uron Justinin me foto intime

Mediale Vip

Për përvjetorin e kurorëzimit, Hailey uron Justinin me foto intime

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 15:50
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber kanë një arsye më shumë për të festuar.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin festojnë përvjetorin e parë të kurorëzimit.

Modelja, me këtë rast ka postuar disa imazhe pranë këngëtarit, më të cilat shfaqet duke i dhuruar puthje atij.

“Një vit që kur jam Zonja juaj”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në fund të këtij muaji organizojnë dasmë madhështore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...