Dy herë mat me të njëjtën vajzë; Drini Zeqo dhe e dashura tani nuk fshihen më! - Bota Sot
Dy herë mat me të njëjtën vajzë; Drini Zeqo dhe e dashura tani nuk fshihen më!

Mediale Vip

Dy herë mat me të njëjtën vajzë; Drini Zeqo dhe e dashura tani nuk fshihen më!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:11
Drini Zeqo

Ndonëse prej njē dekade e gjysmë ai është pjesë e televizionit, Drini Zeqo asnjëherë nuk ka bërë publike romancat e tij. Gazetari 36 vjeçar ka qenë përherë i mikluar nga vajzat, por deri para pak kohësh ai vetë rrëfeu se oraret e zgjatura në puna nuk e kanë lejuar atë të krijojë një lidhje stabël.

Një vit më parë ‘Panorama Plus’ fotografoi Zeqon në plazh teksa ndodhej i shoqëruar nga një brune simpatike, por përveç atye fotove paparac kjo histori nuk pati asnjë ‘zhvillim’ të mëtejshmëm.

Dhe ja tek është fiks një vit më vonë Drini Zeqo teksa fotografohet sërish me të njëjtën vajzë, sërish në ambientet e plazhit.

Image

Pra le ta themi qe nuk mund të jetë rastësi që Drini bën pushime vetëm me të njëjtën vajzë, ndaj urime duket se më në fund Drini po del nga ‘tregu’ i beqarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...