Rihanna shtatzëne? - Bota Sot
Rihanna shtatzëne?

Mediale Vip

Rihanna shtatzëne?

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:19
Rihanna

Rihanna ka nxitur spekulimet në rrjete sociale me paraqitjen e saj.

Rihanna ishte nga emrat më të veçuar në organizmin e mbajtur mbrëmë nga fondacioni “Clara Lionel” ku arrit të merr vëmendjen e publikut me paraqitjen e saj.

Pop ylli kishte zbritur në skenë për t’i argëtuar publikun me këngët e saj, me një fustan të ngushtë barku i këngëtares ishte theksuar gjë që nxiti dyshime për një shtatzëni të mundshme.

Bukuroshja e cila është në lidhje me miliarderin Hassan Jameel ka refuzuar të flas për këto spekulime dhe kështu nxit publikun të flas edhe më shumë për këtë çështje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...