“Hajde plastikë hajde” – Teuta Selimi gati me mbet pa hundë! - Bota Sot
“Hajde plastikë hajde” – Teuta Selimi gati me mbet pa hundë!

Mediale Vip

“Hajde plastikë hajde” – Teuta Selimi gati me mbet pa hundë!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 17:47
Teuta Selimi

Tashmë çdo e dyta këngëtari i është nënshtruar operacioneve plastike, ndërsa pjesa më e madhe e njerëzve i komentojnë ato sikur t’i kishte bërë e njëjta nënë.

Hundë, buzë, e mollëza të fryra janë vetëm disa nga operacionet që duken qartë tek këngëtaret e estradës shqiptare.

E pjesë e tyre së fundmi është bërë dhe këngëtarja Teuta Selimi.

Image

Këngëtarja e cila ka vite në skenë, në fotografinë e publikuar së fundmi, hunda e saj ka pësuar një ndryshim tejet të madh.

Image

Duke mos i munguar kjo, photoshopi i përdorur jashtë mase duket hapur në këtë paraqitje të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...