‘Kush tha që kam vetëm një bebe?’, Xhensila na habiti me deklaratën e fundit - Bota Sot
‘Kush tha që kam vetëm një bebe?’, Xhensila na habiti me deklaratën e fundit

Mediale Vip

‘Kush tha që kam vetëm një bebe?’, Xhensila na habiti me deklaratën e fundit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:09
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj po i mungon muzikës pasi prej një viti nuk po sjell këngë të re, por ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke postuar shpesh foto nga përditshmëria.

Mbrëmjen e sotme Xhensila ka postuar një video ku shfaqet duke udhëtuar me Besin me makinë dhe në sfond dëgjohet një zë fëmije.

Ishte pikërisht Besi i cili po këndonte këngën “Senorita” me zërin e një fëmije për ta bërë Xhensilën të qeshte.

Image

“Kush tha që kam vetëm një bebe?”, shkruan Xhensila në videon të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Xhensila dhe Besi në sfond😂

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...