Lluni në studio për projekte të reja - Bota Sot
Lluni në studio për projekte të reja

Mediale Vip

Lluni në studio për projekte të reja

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:49
Lluni

Lluni është i angazhuar me këngë të reja.

Lluni po vazhdon të punojë shumë që ta shkruaj emrin e tij në historinë e repit shqiptar, reperi është duke punuar në projektin e ri që është në bashkëpunim me Bllekin.

Me disa postime të bëra më parë në Instagram reperët kishin paralajmëruar se kënga e cila pritet të dalë së shpejti mban titullin ‘Tërmet’ dhe karakterizohet me një rep të mirëfilltë.

Image

Kujtojmë se vetëm javë më parë Lluni në bashkëpunim me Kreshën dhe Lyrical Son kishin publikuar këngën ‘Rick Ross’ një këngë kjo shumë e pëlqyer nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...