Dalin fotot e para, dekori i dasmës së Jonida Vokshit qenka fantastik!! - Bota Sot
Dalin fotot e para, dekori i dasmës së Jonida Vokshit qenka fantastik!!

Mediale Vip

Dalin fotot e para, dekori i dasmës së Jonida Vokshit qenka fantastik!!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 19:20
Jonida Vokshi dhe Besnik Krrapi

Është eventi i ditës sot, dhe të gjithë po e presin me kureshtje të madhe dasmën e prezantueses simpatike Jonida Vokshi me aktorin Besnik Krrapi.

Ceremonia e tyre e martesës do të zhvillohet në breg të detit, duke ofruar kështu për të ftuarit një ambjent krejt ndryshe nga ai dasmave tradicionale.

Fakti që po mbahet në natyrë, e bën këtë një dasëm tepër të vecantë, dhe me postimet e saj, Amarda Toska ka treguar pak nga dekori I mrekullueshëm I përgatitur me këtë rast.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...