Kënga e Trim Jetullahut lëshohet në emisionin gjerman - Bota Sot
Kënga e Trim Jetullahut lëshohet në emisionin gjerman

Mediale Vip

Kënga e Trim Jetullahut lëshohet në emisionin gjerman

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:43
Trim Jetullahu

Trimi po dëgjohet edhe jashtë kufijve shqiptar.

Trim Jetullahu nuk ka shumë vite në skenën muzikore por këngët e tij po pëlqehen mjaft nga publiku shqiptar dhe më gjerë.

Një nga emisionet më prestigjioze gjermane kanë lëshuar këngën e tij ‘Hava Hava’ të cilën mund ta dëgjoni nga minuta e katërt dhe nga kjo dalim në konkludim se projektet e Trimit po pëlqehen edhe në arenën ndërkombëtare.

Ndryshe, dy muaj më parë Trimi solli videoprojektin e tij të fundit ‘Sonte’ i cili tani numëron afro gjysmë milionë klikime në Youtube. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...