Dy princër dhe një grua kaq e bukur! - Bota Sot
Dy princër dhe një grua kaq e bukur!

Mediale Vip

Dy princër dhe një grua kaq e bukur!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 21:00
Princi William dhe Princi Harry me të ëmën e tyre, Lady Diana

Princi William dhe Princi Harry me të ëmën e tyre, Lady Diana, kur ishin të vegjël.

Ky imazh është ilustruar me një portret të tyre, krahas së ëmës, nga artistë dhe dashamirës të familjes mbretërore, duke supozuar sikur ajo të ishte ende gjallë.

Dy princërit u rritën dhe tani janë të martuar.

Image

Princesha Diana, e cila konsiderohet edhe sot një ndër gratë më të bukura në botë, u nda nga jeta pas një aksidenti tragjik gati 22 vjet më parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...