Fryma e madhe i zbulon modeles shqiptare të brendshmet - Bota Sot
Fryma e madhe i zbulon modeles shqiptare të brendshmet

Mediale Vip

Fryma e madhe i zbulon modeles shqiptare të brendshmet

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 06:16
Dorina Gegiçi

Dorina Gegiçi është ‘tradhtuar’ nga këmisha e saj.

Dorina Gegiçi konsiderohet si njëra nga femrat më seksi shqiptare, modelja së fundi ka publikuar një video në Instagram me të cilën do j’u lë pa mend.

Në postimin e bërë bukuroshja shihet e veshur me një këmishë të bardhë nga e cila ‘tradhtohet’ në momentin kur frynë erë e madhe dhe ja zbulon biondinës bikinet.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌅🌅

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

Në videon e publikuar Dorina për pak minuta arriti të marrë mijëra pëlqime dhe nuk munguan as komentet nga ndjekësit të cilët kishin mbetur të magjepsur nga bukuria e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...