Rodriguez me tjetër surprizë për Jennifer Lopezin - Bota Sot
Rodriguez me tjetër surprizë për Jennifer Lopezin

Mediale Vip

Rodriguez me tjetër surprizë për Jennifer Lopezin

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 06:23
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Alex Rodriguez ka befasuar sërish të dashurën e tij.

Ish-ylli i bejsbollit, 44 vjeç, befasoi të fejuarën e tij duke i dërguar asaj një tortë dhe një notë të ëmbël për nder të premierës së filmit të saj shumë të pritur , ‘Hustlers’, shkruan People.

 Rodriguez ishte larg shtëpisë duke mbuluar një lojë Philadelphia Phillies për Fox.

Image

Diva e muzikës që po thyen rekorde me filmin e ri ka ndarë një fotografi në Instastory të tortës dhe shohim se Alex i kishte lënë edhe një shkrim ku thotë “Përgëzime për ‘Hustlers’, shumë krenar me ty. Dashuri, Macho”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...