Çiljeta prish miqësinë me Encën, bën deklaratën e papritur në emision - Bota Sot
Çiljeta prish miqësinë me Encën, bën deklaratën e papritur në emision

Mediale Vip

Çiljeta prish miqësinë me Encën, bën deklaratën e papritur në emision

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:40
Enca dhe Çiljeta

Enca dhe Çiljeta dikur ishin mikesha dhe vajzat i shihnim shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës, kjo edhe për faktin që të dyja ishin pjesë e grupit OTR.

Por mesa duket pas largimit të Encës nga grupi, shoqëria mes dy këngëtareve është prishur.

E ftuar në emisionin "Mirage", Çiljeta është pyetur kë zgjedh midis Encës dhe Oriolës. Përgjigja e këngëtares ishte e prerë: "Oriola", duke mos e diskutuar më shumë zgjedhjen e saj.

Image

Kujtojmë që pas largimit të Encës nga OTR dhe sherrit me Noizyn, Çiljeta qëndroi asnjëanëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...