Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush - Bota Sot
Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush

Mediale Vip

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 08:44
Albërije Hadërgjonaj

Albërije Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen.

Dita e sotme është e rëndësishme për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj.

Kjo për faktin pasi ajo feston ditëlindjen dhe bazuar në biografinë që po qarkullon në internet, ajo i ka mbushur vetë 44 vite jetë.

Albërija karrierën muzikore e ka nisur herët e edhe tani pas një kohe të gjatë vazhdon të jetë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo njihet edhe si një femër e cila e ruan stilin e saj dhe shpesh u bën konkurrencë vajzave të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...