Të ftuarit VIP! Jonida shkëlqeu nuse, po edhe të ftuarin nuk mbeten prapa; ja ç’veshën - Bota Sot
Të ftuarit VIP! Jonida shkëlqeu nuse, po edhe të ftuarin nuk mbeten prapa; ja ç’veshën

Mediale Vip

Të ftuarit VIP! Jonida shkëlqeu nuse, po edhe të ftuarin nuk mbeten prapa; ja ç’veshën

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 10:18
Jonida dhe Besniku

Jonida Vokshi celebroi në martesë dashurinë e saj me partnerin Besnikun në një dasmë buzë detit, në Durrës.

Moderatorja i dëshmoi të gjithëve se PO mund të shkëlqesh nuse edhe duke qemë minimaliste dhe e thjesht në fustane e grim, duke i qëndruar kështu besnike imazhit të saj ndër vite.

Por ndonëse Jonida ishte princesha e mbrëmjes dhe shkëlqeu e gjitha me thjeshtësinë e saj, edhe disa prej të ftuarave VIP në dasmën e bujshme nuk mbeteshin pas. Shihni ç’veshën të ftuarit në martesën e dy artistëve:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...