Charlize Theron është ‘në lidhje’ me dy gra - Bota Sot
Charlize Theron është ‘në lidhje’ me dy gra

Mediale Vip

Charlize Theron është ‘në lidhje’ me dy gra

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 11:55
Charlize Theron

Charlize Theron është në një lidhje të re – me dy persona!

Aktorja 44 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë një fotografi me Nicole Kidman dhe Margot Robbie dhe me shaka deklaroi se ato janë në një lidhje.

“Duhet të jem e sinqertë. Jam në një lidhje të re me këto dy zonjat”, shkroi Charlize.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I feel like I have to be honest. I’m in a new relationship. With both these ladies. For real.

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Ndërsha treshja nuk janë vërtetë në një lidhje, Nicole është e martuar me Keith Urban dhe Margot është martuar me Tom Ackerley.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...