Reperi shqiptar flet për planet e dasmës - Bota Sot
Reperi shqiptar flet për planet e dasmës

Mediale Vip

Reperi shqiptar flet për planet e dasmës

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 11:59
Don Phenom

Reperi i njohur shqiptar thotë se ka plane për dasmë.

Personazhi i parë i ftuar i “Pop Buzz”  në Pop Culture ka qenë reperi i njohur Don Phenom. Ai ka rrëfyer të rejat nga jeta e tij profesionale dhe personale. Por le të ndalemi pak tek kjo e dyta.

Pak kohë më parë Don Phenom është shprehur se ishte në një lidhje dhe Kilda e ka pyetur pikërisht për këtë, gjë e cila ka shkaktuar pak siklet dhe të qeshura, por më tej ai ka pohuar se vazhdon të jetë në një lidhje, me një vajzë shqiptare e cila është e panjohur për publikun.

Por a ka në plan një dasmë?

“Cdo djal shqiptar duhet me u martu me kriju familje se është amanet nga prindërit tanë kështu që normal. Kadal kadal shohim”- ka treguar Don Phenom.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...