Fejohet çifti i famshëm - Bota Sot
Fejohet çifti i famshëm

Mediale Vip

Fejohet çifti i famshëm

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:10
Jesse McCartney dhe Katie Peterson

Jesse McCartney dhe Katie Peterson janë fejuar.

32 vjeçari dhe e dashura e tij u fejuan në hotelin Beverly Wilshire të premten në Beverly Hills, raporton Us Weekly.

Raportohet se çifti ishte duke ngrënë në restorant bashkë me disa njerëz. Kur Petereson hyri në dhomë, McCartney u ul në gjunjë dhe i propozoi.

Jesse McCartney dhe Katie Peterson janë në lidhje që nga viti 2012.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...