Kolë Oroshi din t’i kallë dasmat kështu! - Bota Sot
Kolë Oroshi din t’i kallë dasmat kështu!

Mediale Vip

Kolë Oroshi din t’i kallë dasmat kështu!

Nga: M.GJ Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:36
Kolë Oroshi

Ka qenë prej artistëve meshkuj këtë verë që kalon artisti më i kërkuar i dasmave shqiptare. Ky është këngëtari Kolë Oroshi i cili falë zërit dhe këndimit live këtë verë që po ikën i ka kallur dasmat shqiptare, ku ne zbuluam një mini video ku shihet super atmosfera në një prej shumë dasmave ku ai këndoi.

Por nëse pë shumicën e kolegëve të tij dasmat kanë përfunduar për të ende jo, pasi ai ka edhe disa ftesa speciale në dasmat e vjeshtës që shqiptarët i kanë lënë ti mbajnë në Diasporë dhe ku jetojnë e për atmosferë të bukur kanë zgjedhur artistin Kolë Oroshi. Ne mësojmë gjithashtu se këngëtari do të na befasojë me një super duet ku emri i vajzës këngëtare nuk është zbuluar ende.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...