Edona Llalloshi bën ndryshimin në pamje, kështu duket - Bota Sot
Edona Llalloshi bën ndryshimin në pamje, kështu duket

Mediale Vip

Edona Llalloshi bën ndryshimin në pamje, kështu duket

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 13:50
Edona Llalloshi

Edona Llalloshi ka ndryshuar stilin e flokëve.

Këngëtarja Edona Llalloshi ka vendosur që të bëjë një ndryshim në pamje.

Ajo i ka prerë flokët më shkurt se që i ka pasur dhe pamja e re e këngëtares është pëlqyer nga fansat e saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#shorthairdontcare💇

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

Edona e ka publikuar një video në Instagram nëpërmjet i ka njoftuar për ndryshimin e bërë. Komentet pozitive të fansave nuk kanë munguar.

Kujtojmë se Edona Llalloshi është një prej këngëtareve e cila e ka ruajtur origjinalitetin e saj dhe është shquar për stilin e veshjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...