Një vit të martuar… - Bota Sot
Një vit të martuar…

Mediale Vip

Një vit të martuar…

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 13:58
Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey, po festojnë njëvjetorin e martesës.

Për këtë ditë të veçantë, modelja hyri në Instagram për të ndarë një postim të ëmbël në përvjetorin e tyre.

Hailey ndau një selfie të saj dhe të Justin në ashensor. Ajo shihet duke i dhuruar një puthje në faqe dhe ai teksa buzëqeshë.

Image

“1 vit zonja jote”, shkroi ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...