Pajtesa merr dhuratë një veturë super luksoze për ditëlindje - Bota Sot
Pajtesa merr dhuratë një veturë super luksoze për ditëlindje

Mediale Vip

Pajtesa merr dhuratë një veturë super luksoze për ditëlindje

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 18:09
Pajtesa

Aktorja e ‘Çka ka shpija’ po jeton jetën e ëndrrave.

Fiona Gllavica, e cila mori famë me rolin e Pajtesës në serialin kosovar, këtë vit mund ta cilësojë si më të mirin që ka pasur ndonjëherë në jetë.

Ajo shumë shpejtë u bë e njohur për publikun mbarë shqiptar, konfirmoi fejesën dhe gjatë verës u martua në një ceremoni shumë të bukur, ku shkëlqeu si nuse.

Më pas radhën e kishte muaji i mjaltit, të cilin Fiona e kaloi në Tajlandë me bashkëshortin, prej nga postonte vazhdimisht fotorafi të bukura.

Ndërsa sot aktorja feston ditëlindjen dhe në këtë ditë ajo ka marrë një dhuratë vërtetë luksoze.

Fiona është bërë me një veturë të tipit Range Rover, të cilën ka treguar se e ka dhuratë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...