Për Rinën ende nuk ka përfunduar sezoni i bikineve - Bota Sot
Për Rinën ende nuk ka përfunduar sezoni i bikineve

Mediale Vip

Për Rinën ende nuk ka përfunduar sezoni i bikineve

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 18:31
Rina Balaj

Rina Balaj ka pozuar sërish në bikini.

Rina Balaj ka disa ditë që është duke i kaluar në bregdetin turk bashkë me motrën e saj.

Këngëtarja gjatë këtij pushimi ka qenë shumë aktive në Instagram me postime, ajo sërish ka ndarë një fotografi në bikini ku lënë të ‘shtangur’ ndjekësit me format trupore.

Përndryshe, reperja nga Istogu ka paralajmëruar se së shpejti do rikthehet me disa projekte të reja muzikore dhe në rrjete sociale po qarkullojnë zëra për një duet të mundshëm me Big Mama. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RINA (@balajrina) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...