Ava Max imazhi i ri i kompanisë ‘Fiat’ - Bota Sot
Ava Max imazhi i ri i kompanisë ‘Fiat’

Mediale Vip

Ava Max imazhi i ri i kompanisë ‘Fiat’

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 18:34
Ava Max

Marka e veturave ‘Fiat’ kanë zgjedhur Ava Maxin si imazhin ideal për kampanjën e tyre.

Shqiptarët po korrin suksese në baza ditore, Ava Max është zgjedhur si fytyra e re për markën e njohur të veturave ‘Fiat’ ka bërë të ditur vet kompania,

Në një postim të bërë në Instagram ku këngëtarja shqiptare shihet pranë një veture të Fiatit, faqja zyrtare e kësaj marke kë shkruar “Një nga këngëtaret më të mëdha të pop-it ndonjëherë dhe një nga qytetet më në modë. Duket se diçka e mahnitshme do të ndodhë”.

Përndryshe, ‘Torn’ titullohet këna e fundit e Ava Max e cila u prit shumë mirë nga publiku. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...