Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott - Bota Sot
Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott

Mediale Vip

Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 20:42
Kylie Jenner

Kylie Jenner së fundi kishte pozuar për revistën ‘Playboy’.

Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po  bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL, transmeton lajmi.net.

Në një intervistë ylli televiziv kishte folur edhe për eksperiencat seksuale që po kalon me Travis Scott pas lindjes së vajzës Stormi.

“Shumë njerëz thonë se lindja e një foshnje mund të j’u dëmtoj jetën seksuale, por mendoj se kjo është e kundërta e eksperiencës sonë, dhe kështu unë dematoj këto spekulime”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☁️✨🕊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...