Stresi në xhirime të klipit të ri - Bota Sot
Stresi në xhirime të klipit të ri

Mediale Vip

Stresi në xhirime të klipit të ri

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 21:49
Stresi

Stresi po vazhdon me të njëjtin intensitet.

Stresi kishte u kishte premtuar fansave se do jetë shumë aktiv në muzikë pasl lirimit nga burgu, dhe këtë premtim këngëtari është duke mbajtur deri më tani.

Brenda dy muajve të fundit reperi ka publikuar tre këngë, dhe tani është duke finalizuar xhirimet e klipit të ri që pritet të dal në vizion shumë shpejtë.

Këtë e bëri të ditur vet tropojani me disa imazhe të ndara në Instastory ku shkruante ‘Xhirime’.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij titullohet ‘Nuk është veç gang’ një duet ky me reperin MRK. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...