Hailey Bieber pozon pa reçipeta - Bota Sot
Hailey Bieber pozon pa reçipeta

Mediale Vip

Hailey Bieber pozon pa reçipeta

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 21:50
Hailey Bieber

Hailey Bieber është imazhi i ri i ‘Vogue Australia’.

Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë.

Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit ku duket ‘tmerrësisht’ seksi, por këto foto mund të ‘mos’ i pëlqejnë këngëtarit pasi bukuroshja ka pozuar pa reçipeta.

Hailey është person shumë i rëndësishëm në jetën Justinit, dhe ka qenë vitale në muajt e fundit kur këngëtari po kalonte në një depresion. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

new @vogueaustralia shot by @lachlanbailey and styled by the amazing @christinecentenera 💕💕

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...