Jennifer Lopez dëshiron fëmijë me Alex Rodriguez - Bota Sot
Jennifer Lopez dëshiron fëmijë me Alex Rodriguez

Mediale Vip

Jennifer Lopez dëshiron fëmijë me Alex Rodriguez

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 23:52
Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj

J.Lo kokë e këmbë e dashuruar në bejsbollistin.

Edhe pse Jennifer Lopez është ende duke u përgatitur për t’u martuar me Alex Rodriguez, ajo tashmë po mendon për atë që vjen më pas, shkruan Popsugar.

Në një intervistë Hoda Kotb i zbuloi bejsbollistit se e fejuara e tij 50 vjeçarja J.Lo dëshiron të ketë një fëmijë me të.

“Unë bëra një pyetje nusen tënde dje nëse ajo donte më shumë fëmijë me ju, dhe ajo tha:” Po! “”.

Reagimi i tij ishte shokues, me një shikim nervoz ai tha thjesht “Interesante”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...