Ups, vëllai i Besnikut puthet në dasmë me shoqen e Jonidës - Bota Sot
Ups, vëllai i Besnikut puthet në dasmë me shoqen e Jonidës

Mediale Vip

Ups, vëllai i Besnikut puthet në dasmë me shoqen e Jonidës

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 06:43
Pamje nga dasma

Është diçka e zakonshme që në dasma të fisit ose të miqve të njohësh fatin e jetës. Ndodh shumë shpesh. Dasma e dikujt mund të jetë “fati juaj”. Gjithsesi, në dasmën e Jonidës dhe Besnikut, ka ndodhur thjesht një puthje e aktores Olta Daku me vëllain e dhëndrit, gjatë një loje që çifti kanë zhvilluar. Jonida ka hedhur buqetën me lule, të cilën e ka kapur Olta, ndërsa llastikun qe vendoset tek këmba e ka hedhur dhëndri dhe për fat e ka kapur vëllai i tij.

Të ftuarit kanë kërkuar që Olta dhe vëllai i dhëndrit të putheshin duke qenë se ata të dy kanë qenë me fat në kapjen e buqetës dhe llastikut. Me sportivitet ata janë puthur, madje Olta ka bërë edhe një batutë:“Edhe pse jam e virgjër, po e puth”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olta Daku dhe vëllai i Besnik Krapit😍 Nga dasma e Jonidës dhe Besnikut Video: @elonaduro

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...