Një foto e papublikuar e Archie-t dhe një urim nga Meghan-i për ditëlindjen e Harry-t - Bota Sot
Një foto e papublikuar e Archie-t dhe një urim nga Meghan-i për ditëlindjen e Harry-t

Mediale Vip

Një foto e papublikuar e Archie-t dhe një urim nga Meghan-i për ditëlindjen e Harry-t

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 06:50
Familja mbreterore

Princi Harry feston sot ditëlindjen. Me rastin e 35-vjetorit të tij, Meghan ka ndarë në Instagram një urim për bashkëshortin e saj, të cilin e ka cilësuar si bashkëshorti dhe babai më i mirë në botë. Përveç urimit special, Meghan ka ndarë edhe një kolazh me foto, ku përfshihen shkrepje nga periudha të ndryshme të jetës së princit, deri te momentet e tij si baba. Fotoja familjare që Meghan ka zgjedhur është një foto që është shkrepur gjatë pagëzimit të Archie-t, por që nuk ishte publikuar më parë.

“Shërbimi yt për kauzat që të interesojnë aq shumë më frymëzon çdo ditë. Je bashkëshorti më i mirë dhe një baba i mrekullueshëm për djalin tonë. Të duam! Gëzuar ditëlindjen”, -ka shkruar Meghan përkrah kolazhit me foto.

Sa më shumë foto të Archie-t publikohen ne bindemi gjithnjë e më shumë që ai është një kopje e të atit.

Edhe Kate dhe William e kanë uruar Harry-n në Instagram me anë të një fotoje të dy vëllezërve.

 

Fjalë kyçe 0 0.5) 0 1px 10px 0 rgba(0 -20.000000)" fill="000000">30.41 C554.814 30.41 553.148 32.076 553.148 34.131 C553.148 36.186 554.814 37.852 556.869 37.852 C558.924 37.852 560.59 36.186 560.59 34.131 C560.59 32.076 558.924 30.41 556.869 30.41 M541 60.657 C535.114 60.657 530.342 55.887 530.342 50 C530.342 44.114 535.114 39.342 541 39.342 C546.887 39.342 551.658 44.114 551.658 50 C551.658 55.887 546.887 60.657 541 60.657 M541 33.886 C532.1 33.886 524.886 41.1 524.886 50 C524.886 58.899 532.1 66.113 541 66.113 C549.9 66.113 557.115 58.899 557.115 50 C557.115 41.1 549.9 33.886 541 33.886 M565.378 62.101 C565.244 65.022 564.756 66.606 564.346 67.663 C563.803 69.06 563.154 70.057 562.106 71.106 C561.058 72.155 560.06 72.803 558.662 73.347 C557.607 73.757 556.021 74.244 553.102 74.378 C549.944 74.521 548.997 74.552 541 74.552 C533.003 74.552 532.056 74.521 528.898 74.378 C525.979 74.244 524.393 73.757 523.338 73.347 C521.94 72.803 520.942 72.155 519.894 71.106 C518.846 70.057 518.197 69.06 517.654 67.663 C517.244 66.606 516.755 65.022 516.623 62.101 C516.479 58.943 516.448 57.996 516.448 50 C516.448 42.003 516.479 41.056 516.623 37.899 C516.755 34.978 517.244 33.391 517.654 32.338 C518.197 30.938 518.846 29.942 519.894 28.894 C520.942 27.846 521.94 27.196 523.338 26.654 C524.393 26.244 525.979 25.756 528.898 25.623 C532.057 25.479 533.004 25.448 541 25.448 C548.997 25.448 549.943 25.479 553.102 25.623 C556.021 25.756 557.607 26.244 558.662 26.654 C560.06 27.196 561.058 27.846 562.106 28.894 C563.154 29.942 563.803 30.938 564.346 32.338 C564.756 33.391 565.244 34.978 565.378 37.899 C565.522 41.056 565.552 42.003 565.552 50 C565.552 57.996 565.522 58.943 565.378 62.101 M570.82 37.631 C570.674 34.438 570.167 32.258 569.425 30.349 C568.659 28.377 567.633 26.702 565.965 25.035 C564.297 23.368 562.623 22.342 560.652 21.575 C558.743 20.834 556.562 20.326 553.369 20.18 C550.169 20.033 549.148 20 541 20 C532.853 20 531.831 20.033 528.631 20.18 C525.438 20.326 523.257 20.834 521.349 21.575 C519.376 22.342 517.703 23.368 516.035 25.035 C514.368 26.702 513.342 28.377 512.574 30.349 C511.834 32.258 511.326 34.438 511.181 37.631 C511.035 40.831 511 41.851 511 50 C511 58.147 511.035 59.17 511.181 62.369 C511.326 65.562 511.834 67.743 512.574 69.651 C513.342 71.625 514.368 73.296 516.035 74.965 C517.703 76.634 519.376 77.658 521.349 78.425 C523.257 79.167 525.438 79.673 528.631 79.82 C531.831 79.965 532.853 80.001 541 80.001 C549.148 80.001 550.169 79.965 553.369 79.82 C556.562 79.673 558.743 79.167 560.652 78.425 C562.623 77.658 564.297 76.634 565.965 74.965 C567.633 73.296 568.659 71.625 569.425 69.651 C570.167 67.743 570.674 65.562 570.82 62.369 C570.966 59.17 571 58.147 571 50 C571 41.851 570.966 40.831 570.82 harry meghan
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...