Miriam Cani duket më e ëmbël se kurrë me barkun e rrumbullakosur - Bota Sot
Miriam Cani duket më e ëmbël se kurrë me barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Miriam Cani duket më e ëmbël se kurrë me barkun e rrumbullakosur

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 06:56
Miriam Cani

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë gjatë koncertit të Albanit “Hapësirat e një ëndrre”, që u mbajt në Prishtinë, në muajin qershor. Pas dasmës përrallore të mbajtur në Maldive, për çiftin e famshëm erdhi një “dhuratë” e dytë, po aq e bukur sa e para.

Miriami është në muajin e gjashtë dhe tani barku duket qartë. Gjatë këtyre muajve ajo nuk ka ndarë shpesh foto në rrjetet sociale, por duket se dje edhe ajo, edhe Albani kanë vendosur të ndajnë nga një foto ku duket barku i rrumbullakosur.

Albani ka publikuar një foto të mami Miriamit dhe Amelisë që përqafon barkun, ku ndodhet vëllai ose motra që do të vijë shumë shpejt në jetë.

"Tri arsye për të jetuar", -ka shkruar Albani sipër fotos, shoqëruar me tri zemra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 arsye per te jetuar ❤️❤️❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...