Mimoza Shkodrën e njihni, por a e keni parë sa të bukura janë motrat e këngëtares - Bota Sot
Mimoza Shkodrën e njihni, por a e keni parë sa të bukura janë motrat e këngëtares

Mediale Vip

Mimoza Shkodrën e njihni, por a e keni parë sa të bukura janë motrat e këngëtares

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 07:20
Mimoza Shkodra

A i keni parë ndonjëherë sa të bukura janë motrat e Mimoza Shkodrës?

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka publikuar imazhe me motrat e saj.

Në rrjetin ‘Instagram‘ ajo ka ndarë fotografitë.

‘Sisters‘, ka shkruar në mbishkrimin e fotove.

Mimoza, ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe shumica prej tyre nuk mund t’i dallonin se cila është këngëtarja.

Artistja shqiptare ka qenë e angazhuar me mbrëmje të shumta muzikore gjatë kësaj vere.

Projekti i fundit i saj është bashkëpunimi me Skerdin ‘Të lutem‘, që ka arritur 4 milionë shikime në YouTube.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...