Getoarin nuk e keni parë kurrë kështu! Do të habiteni të gjithë me ndryshimin drastik në pamjen e tij - Bota Sot
Getoarin nuk e keni parë kurrë kështu! Do të habiteni të gjithë me ndryshimin drastik në pamjen e tij

Mediale Vip

Getoarin nuk e keni parë kurrë kështu! Do të habiteni të gjithë me ndryshimin drastik në pamjen e tij

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 07:49
Getoar Selimi

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm për pamjen e tij.

Vitet e fundit këngëtari i njohur ka preferuar t’i qëndrojë besnik të njëjtit ‘look’ me mjekër të gjatë dhe flokët të prerë shkurt.

Atëherë kur të gjithë menduam se Getoari nuk do të ndryshonte asnjëherë pamje, reperi vendosi të na surprizonte.

Ditën e sotme ai ka treguar se ka vendosur të rifreskojë imazhin e tij, duke i prerë flokët tërësisht. Në të dallohet vetëm hija e flokëve dhe sigurisht mjekra e gjatë, që mesa duket nuk do të ndryshojë kurrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...