Momenti kur prezantuesi i njohur rrëzohet në dasmën e Jonidës dhe Besnikut - Bota Sot
Momenti kur prezantuesi i njohur rrëzohet në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Mediale Vip

Momenti kur prezantuesi i njohur rrëzohet në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 08:58
Jonida dhe Besniku

Prezantuesi i njohur është rrëzuar duke kërcyer në dasmë.

Dy emrat e njohur të estradës, Jonida dhe Besniku javën që lam pas e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Atë mbrëmje kanë qarkulluar shumë imazhe e video nga atmosfera e bërë mirëpo tani ka dalë një tjetër ku prezantuesi i  i emisionit “Në shtëpinë tonë” Florian Agalliu papritur rrëzohet derisa vallëzon.

Performanca nuk i shkoj edhe aq mirë dhe në vazhdim momentin mund ta shihni në këtë video.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...