Endrit Thaçi publikon portretin familjar, e gjithë vëmendja te nëna e tij - Bota Sot
Endrit Thaçi publikon portretin familjar, e gjithë vëmendja te nëna e tij

Mediale Vip

Endrit Thaçi publikon portretin familjar, e gjithë vëmendja te nëna e tij

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:09
Endrit Thaçi publikon portretin familjar

Endrit Thaçi ka publikuar një imazh bashkë me prindërit.

Në rrjetin e tij social ‘Instagram‘ nuk është se ndan postime të shumta, edhe ato çka i publikon janë më shumë familjare.

Edhe këtë herë, ka zgjedhur të postoi një foto bashkë me presidentin Thaçi dhe nënën e tij, Lumnije Thaçin.

Ata kanë pozuar së bashku dhe shihen një familje tejet e lumtur.

Krahas gjithë imazhit, më shumë bie në sy gruaja e presidentit Thaçi e cila çdoherë shfaqet e rregulluar.

Ndryshe, Endriti është fëmija i vetëm i Hashim dhe Lumnije Thaçit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...