Paloma bëhet lezbike? Shikoni fotografitë që nxitën spekulimet - Bota Sot
Paloma bëhet lezbike? Shikoni fotografitë që nxitën spekulimet

Mediale Vip

Paloma bëhet lezbike? Shikoni fotografitë që nxitën spekulimet

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:09
Silvia Navarro

Aktorja Silvia Navarro, e njohur për rolin e Palomës i ka habitur të gjithë me postimet e fundit në rrjete sociale. Ajo ka pozuar pranë një femre duke nxitur spekulimet se po shijon një lidhje dasuhurie me të.

"Ajo është Kar Bailando dhe ne e duam njëra-tjetrën", shkruajti aktorja.

Ndjekësit nuk kanë hezituar që ta pyesin nëse po përjetojnë një romancë dhe më në fund i dha përgjigjen.

Në postimin tjetër, aktorja tregoi se janë mike të mira dhe e do si shoqe, asgjë më shumë.

Silvia Navarro është një aktore e njohur, e cila ka qenë në lidhje romantike me Fernando Alonso dhe Gerardo Casanova. Me këtë të fundit gëzon djalin León.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...