Greta Koçi nuk arriti të shkonte në mbrëmjen e maturës, tregon arsyet - Bota Sot
Greta Koçi nuk arriti të shkonte në mbrëmjen e maturës, tregon arsyet

Mediale Vip

Greta Koçi nuk arriti të shkonte në mbrëmjen e maturës, tregon arsyet

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:44
Greta Koçi

Këngëtarja e talentuar shqiptare Greta Koçi, njihet për këngët e saj me të cilat vazhdimisht pritet mirë nga publiku.

E teksa ajo gëzon një dashuri nga publiku shqiptarë, ajo padyshim se është mjaft e ndjekur edhe nëpër mediat sociale.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ajo u ka ofruar ndjekësve të saj mundësinë për t’i bërë pyetje.

Një pytje mjaft interesante i ka bërë një nga fansat që e ka pyetur: “Qysh ke qenë e veshur në mbrëmjen e maturës?

E këngëtarja ka dhënë një përgjigje mjaft interesante : “Qe ta dini juve nuk kam shkuar fare në mbrëmjen e maturës. Kisha koncerte dhe madje 2 atë ditë dhe nuk arrita dot të shkoja”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...