Kolegët nuk ishin në festën e 1 vjetorit të djalit, çfarë thotë aktori! - Bota Sot
Kolegët nuk ishin në festën e 1 vjetorit të djalit, çfarë thotë aktori!

Mediale Vip

Kolegët nuk ishin në festën e 1 vjetorit të djalit, çfarë thotë aktori!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:55
Visjan Ukcenaj me gruan dhe Divi

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj kremtoi së fundi 1 vjetorin e djalit, Divi, I rrethuar nga njerëzit e tij më të dashur. Por në festë u vu re mungesa e kolegëve të tij të punës, aktorëve të Duplex-it.

Tek “ Pasditja ime“, ai shpjegoi përse. “Kjo ka qenë ditëlindja e tim biri dhe kam ftuar vetëm individët që kanë ardhur shumë shpesh dhe kanë takuar djalin, që kanë ardhur dhe kur ka lindur çuni e kupton? Ndërkohë nuk ka të bëjë fare me marrëdhënien time me ta. Unë i kam shoke prej vitesh, koleg, thjesht kam ftuar pak njerëz. Kryesisht kam ftuar dhe çifte që kanë fëmijë të vegjël që janë miq të afërt edhe familje. Ndoshta mund ta kisha bërë edhe më të madhe, por s’kisha as mundësi ta bëja më të madhe se po të ftosh njërin përshembull Egin me Anën dhe Cubi më kanë ardhur kur ka lindur çuni, kanë ardhur në spital, Egi ka ardhur edhe në shtëpi e kupton. Dhe po të ftoja vetëm këta do I mbetej hatri këtyre të tjerëve”, ishte argumenti i Visjanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...